Pracownia
Pracownia istnieje na rynku od 1999 r. Jesteśmy jedną z największych autorskich pracowni Architektonicznych w Warszawie. Zrealizowaliśmy ponad 80 projektów osiedli mieszkaniowych oraz obiektów użyteczności publicznej w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Gdyni.

W pracy kierujemy się 4 zasadami:

 1. Kompleksowa obsługa
  Oferujemy pełen zakres obsługi w procesie wykonywania projektów, pozyskiwania pozwolenia na budowę oraz  kompletowaniu dokumentacji budowlanej.  
   
 2. Estetyka i Pragmatyzm
  Dokładamy wszelkich starań aby nasze prace idealnie komponowały sie w otoczeniu oraz spełniały oczekiwania pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Jest to możliwe dzięki umiejętności konstruktywnego dialogu, który dla nas jest zawsze podstawą w dobrej relacji z klientami i inwestorami.
   
 3. Współpracownicy
  Z dużą starannością dobieramy wyspecjalizowanych inżynierów branżowych co sprawia, że nasze projekty spełniają  wszelkie wymogi bezpieczeństwa i wykonywane są na najwyższym poziomie.
   
 4. Standardy Jakości
  Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wysoki standard rozwiązań architektonicznych, materiałowych i technologicznych.

Jesteśmy członkami Izby Architektów, oraz posiadamy wymagane uprawnienia budowlane i urbanistyczne.

Nasz zespół
Naszą pracownię tworzy 4 osobowy Zarząd oraz zespół 30 wykwalifikowanych i doświadczonych architektów, którzy poprzez pasję i profesjonalizm tworzą nowoczesny obraz architektury.

Architekt
Robert Czaplicki

Prezes Zarządu

Architekt
Marek Mierzejewski

Członek Zarządu

Architekt
Paweł Kasprzycki

Członek Zarządu

mgr inż.
Teresa Mierzejewska

Członek Zarządu

Nasi klienci